ZPS VIII Oddział w Poznaniu | Skoki spadochronowe
29maj/120

Zawody w Spale 16 – 19 maja 2012 r

16 – 19 maja w czasie obchodów 500-lecia Spały odbyły się Spadochronowe Mistrzostwa Związku Polskich Spadochroniarzy w Wieloboju i Celności Lądowania, w ramach których rozgrywano:

• XVIII Mistrzostwa Polski w Wieloboju Spadochronowym
  • III Amatorski Wielobój Spadochronowy
  • IX Wielobój Spadochronowy POPS
  • XIV Mistrzostwa Związku Polskich Spadochroniarzy w Celności Lądowania
  • XIV Mistrzostwa Związku Polskich Spadochroniarzy w Celności Lądowania POPS
  • II Puchar Spały i Puchar Przechodni Dowódcy 25 Brygady Kawalerii Powietrznej

Wśród przybyłych ponad 80 zawodników znaleźli się przedstawiciele naszego VIII Oddziału ZPS. Byli to Patrycja Chmielarz, Paweł Bartkowiak oraz Michał Żmuda. Pogoda pozwoliła wykonać 3 kolejki skoków ze śmigłowca Mi-8 z 25 Brygady Kawalerii Powietrznej. Dodatkowo zawodnicy brali udział w skokach pokazowych na stadion w Spale.

Serdecznie gratulujemy naszym podopiecznym uzyskanych następujących wyników. Paweł Bartkowiak zajął w klasyfikacji generalnej 2 miejsce w III Amatorskim Wieloboju Spadochronowym (za pływanie – 3 miejsce, biegi – 2 miejsce). Michał Żmuda w klasyfikacji generalnej XVIII Mistrzostw Polski w Wieloboju Spadochronowym zajął 8 miejsce (biegi – 3 miejsce), na tle kobiet bardzo dobrze wypadła Patrycja Chmielarz. W konkurencjach zespołowych drużyna składająca się z Rafała Filusa, Tymoteusza Tabora oraz Michała Żmudy zajęła 3 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Zdjęcia z zawodów obejrzeć można w Galerii.

Jeszcze raz gratulujemy zdobytych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów.

Zakres tematyczny: Bez kategorii Dodaj komentarz