ZPS VIII Oddział w Poznaniu | Skoki spadochronowe
10kwi/113

Przygotowania w Ośrodku ZPS w Pile

Już niedługo ZPS Poznań rozpocznie sezon skoczny w Pile! Zarząd ZPS wraz z aktywnymi członkami i sympatykami ZPS pełną parą przygotowuje Ośrodek Szkolenia Spadochronowego w Pile do przyjęcia skoczków. Tak jak w latach ubiegłych Ośrodek jest bazą szkoleniową i noclegową dla dużej liczby skoczków-uczniów i skoczków, dlatego niezbędne jest przeprowadzenie niezbędnych prac konserwacyjnych i remontowych. Oprócz nowych pomieszczeń sypialnych została stworzona nowa sala wykładowa z tablicami, schematami sytuacji awaryjnych oraz z ekranem, na którym będą wyświetlane materiały multimedialne. Dzięki Jakubowi Szóstakowi w Ośrodku zostały naprawione wszelkie instalacje sanitarne. Wielką niespodziankę przygotował Łukasz Graf, który położył nowe wykładziny w pomieszczeniu sypialnym. Wszystkim, którzy ciężko pracowali tj. Pauli Biniasz, Basii Borkowskiej, Tomkowi Pomietlakowi, Piotrowi Kutowi, Bartoszowi Wieczerzakowi, Sandrze Czechańskiej, Bartoszowi Langa, Jędrzejowi Królowi, Pawłowi Bartkowiakowi, Klaudii, Asi Dobosz, Dawidowi Izbrandtowi oraz Ilonie bardzo serdecznie dziękujemy!

Poniżej załączone zdjęcia przedstawiają nasz odnowiony ośrodek w Pile.

 Przygotowania w Ośrodku ZPS w Pile Przygotowania w Ośrodku ZPS w Pile Przygotowania w Ośrodku ZPS w Pile Przygotowania w Ośrodku ZPS w Pile

Komentarze (3) Trackbacks (0)
  1. Chociaż i tak wszyscy wiedzą, że ja tam tylko ściany podpierałem. Pozdrawiam ZPS.

  2. Myślę, że większą niespodziankę sprawię, wyskakując następnym razem z tortu. No, można też z samolotu. Na upartego ;)

  3. Witamy w MTV Cribs, tak wyglada nasza wypasiona chata ;)


Dodaj komentarz


Brak trackbacków.