ZPS VIII Oddział w Poznaniu | Skoki spadochronowe
10kwi/110

Zebranie Członków VIII Oddziału ZPS w Poznaniu

DSC 0579 300x199 Zebranie Członków VIII Oddziału ZPS w PoznaniuW dniu 10 kwietnia 2011 roku odbyło się zebranie Członków VIII Oddziału Związku Polskich Spadochroniarzy w Poznaniu. Na spotkaniu zostało przedstawione dotychczasowe sprawozdanie z prac Zarządu od październia 2010 roku, plany działalności Związku w bieżącym i następnych latach oraz poinformano zgromadzonych o zmianach personalnych w Zarządzie ZPS w Poznaniu. W związku z rezygnacją p. Ryszarda Waszczuka,  nowym Prezesem jest Michał Żmuda, stanowisko Wiceprezesa objął Michał Urbaniak, a nowym Członkiem Zarządu został Piotr Piątyszek. Jednak najważniejszym punktem zebrania były wybory delegatów na VI Krajowy Zjazd Delegatów ZPS, który odbędzie się w dniach 7 i 8 czerwca 2011.

Oto wybrany skład delegacji:

Artur Sławomir Pomietlak
Anna Pomietlak
Michał Żmuda
Michał Urbaniak
Jakub Szóstak

Wybrana delegacja będzie reprezentować VIII Oddział ZPS, a jej głównym celem będzie nie tylko przedstawienie wykonanej przez Oddział pracy, ale i aktywny udział w dyskusjach prowadzonych na forum Zjazdu.

 Zebranie Członków VIII Oddziału ZPS w Poznaniu Zebranie Członków VIII Oddziału ZPS w Poznaniu Zebranie Członków VIII Oddziału ZPS w Poznaniu

Zakres tematyczny: Związek Dodaj komentarz
Komentarze (0) Trackbacks (0)

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz


Brak trackbacków.