ZPS VIII Oddział w Poznaniu | Skoki spadochronowe
13cze/111

VI Krajowy Zjazd Delegatów ZPS

W dniach 7 i 8 czerwca pięcioosobowa delegacja z VIII Oddziału ZPS w Poznaniu  (Artur Sławomir Pomietlak, Anna Pomietlak, Paweł Bartkowiak, Michał Żmuda i Michał Urbaniak) wzięła udział w VI Krajowym Zjeździe Delegatów Związku Polskich Spadochroniarzy w Ryni. Delegaci zostali zakwaterowani w Wojskowym Domu Wypoczynkowym, gdzie odbywały się również obrady. ZPS Poznań mógł pochwalić się nie tylko najmłodszą i ambitną delegacją, ale również swoimi osiągnięciami m.in.:

  • zaistnienie VIII Oddziału w mediach,
  • organizacja szkoleń spadochronowych,
  • organizacja zrzutu spadochronowego w Sokołowie,
  • udział w projekcie "Żywe lekcje historii" w szkołach gminy Lubasz,
  • współpraca z uczelniami wyższymi w Poznaniu.

Wszyscy zainteresowani mogli obejrzeć multimedialną prezentację oraz filmy ze szkoleń. Cieszymy się, że nasza postawa, przedstawione osiągnięcia oraz ambitne plany zostały zauważone i docenione przez wielu Delegatów!

Pierwszego dnia obrad przeprowadzono wybory, w których Prezesem ZPS został gen. Jan Kempara. Dużym sukcesem Poznańskiego Oddziału jest wybór Anny Pomietlak oraz Pawła Bartkowiaka do Honorowego Sądu Kolożeńskiego. Gratulujemy!

Zakres tematyczny: Spotkanie, Związek Dodaj komentarz
Komentarze (1) Trackbacks (0)
  1. Pozdrawiamy kol.Pomietlaka z familią i kolegami z VIII O/ ZPS. Niestety nasz Kolega Andrzej Kuchnowski nie może już złożyć gratulacji – zm. 7 czerwca 2011.


Dodaj komentarz


Brak trackbacków.